Vinylové dílce Gerflor CREATION okouzlí designem a parametry

on

|

views

and

comments

Gerflor dokázal v této mimořádné kolekci spojit současné designové trendy a špičkové technologické parametry. Zásadní výhodou pro zákazníka je i možnost kombinace dekorů ve variantách lepené a zámkové krytiny, navíc v různé specifikaci nášlapné vrstvy a celkové tloušťky. U většiny dekorů navíc můžete vybírat ze dvou formátů, v nabídce jsou i dlouhé XL lamely s délkou 1,5 m. Samozřejmostí je velké množství doplňků (podlahové lišty, instalační nářadí a další).

Exkluzivní konstrukce Duo Core, vyztužená skelným vláknem, garantuje pohodlí a stabilitu

Technologie zdvojeného jádra dělá z vinylových dílců Gerflor to nejlepší na trhu vinylových podlah. Díky kombinaci pružné a pevné vrstvy v jádru krytiny si můžete dopřát komfortní chůzi a současně se spolehnout na vynikající užitné vlastnosti podlahy. Inovovaný vertikální zámek CLIC umožňuje rychlou a snadnou pokládku bez lepení. Zámkové dílce Gerflor CREATION 30 CLIC můžete například pokládat přímo na dlažbu se spárami do 4 mm.

Všechny podlahové krytiny Gerflor mají vynikající hodnoty akustické izolace

Akustické podložky, které jsou dostupné jako doplněk pro řadu CREATION, zvyšují krokovou neprůzvučnost na 15 až 19 dB. Samozřejmě při zachování vysoké odolnosti vůči poškození a snadné údržby.

K realistickému vyznění podlahy přispívá i matný vzhled dílců

Povrch vinylových dílců CREATION je ošetřen povrchovou úpravou PUR + MATT, která podtrhuje aktuální trend matných podlah a usnadňuje údržbu. Čirá nášlapná vrstva dává vyniknout kresbě dezénů a barevnosti dekorů.

CREATION 30 je základní kolekce lepených vinylových dílců, určených především pro bytové využití. Má tloušťku 2 mm, nášlapná vrstva je 0,3 mm silná a krytina patří do užitkové třídy 31. Mimo to je ideální i pro rekonstrukce nebo výstavbu hotelů, kde je využívána hlavně v pokojích.

CREATION 30 CLIC má nové parametry: 4,5mm tloušťka a nášlapná vrstva 0,4 mm posouvají tuto krytinu do užitkové třídy 32. V minulém roce došlo také k renovaci CLIC zámku. Kolekce obsahuje rozšířenou paletu dekorů se zkosenými hranami.

CREATION 55 je kolekce lepených vinylových dílců určených pro více zatěžované komerční prostory. Tloušťka 2,5 mm, nášlapná vrstva 0,55 mm a celková kompozice zařazují tento produkt do kategorie 33/42. S ohledem na barevnou škálu a exkluzivní edice některých barevných provedení je však také častou volbou pro bytové využití.

CREATION 55 CLIC je velmi oblíbená kolekce zámkových vinylových dílců tloušťky 5 mm, nášlapnou vrstvou 0,55 mm, vhodná i do více zatěžovaných komerčních prostor s užitnou třídou 33/42. Loni došlo iu této krytiny k renovaci CLIC zámku.

Share this
Tags

Must-read

Český Ráj – kam na výlet?

Český ráj patří mezi nejkrásnější místa České republiky, která každoročně navštíví davy turistů. Ráj leží přibližně devadesát kilometrů severovýchodně od Prahy. Obklopují jej města,...

Matrace mi zachránila zdraví

Matrace, do které jsem nedávno investovala mi doslova zachránila mé zdraví, a to za minutu dvanáct. Můj lékař mi dokonce přikázal si novou matraci...

Jak nosit overal

Léto se blíží a nastává období nošení různých zajímavých módních kousků, jako například overaly. Ty se nosily v minulosti, avšak v posledních letech se...
spot_img

Recent articles

More like this