Víte, jaké obývací stěny jsou aktuálně moderní a zároveň velmi praktické?

on

|

views

and

comments

Jestliže se chystáte rekonstruovat obývací pokoj, rozhodně stojí za to vyhodit dvacet let starou obývací stěnu a nahradit ji nějakou novou, vzdušnou, hezkou a ideální k uschování pár kusů sklenic, talířů a nějakého toho vybavení třeba ke sledování televize či hraní her, pokud máte větší děti. Hezké a moderní obývací stěny za nízké ceny najdete na signal-nabytek.cz. Teď dokonce se slevami i ve výši 50 % a vyššími s dopravou ZDARMA.

Obývací stěna do většího obýváku

Jestliže máte samostatný obývací pokoj, nebo je kombinován s kuchyní, ale přesto je dost prostorný na mnohé vybavení, můžete zvolit obývací stěnu s komodou OLIMP dub sonoma. Jedná se o moderní sestavu nábytku z laminované desky se strukturou dřeva, která se hodí do každého typu místnosti. Jednotlivé části sestavy můžete umístit samostatně tak, jak potřebujete, nebo jak se vám líbí, ale stejně tak ji můžete seskládat k sobě, aby byly všechny její části u jedné stěny. Na vás je, zda vyberete model včetně LED osvětlení, nebo bez něj. 

Co se týče povrchové úpravy dub sonoma, je velmi oblíbená a skvěle se k ní kombinuje další vybavení místnosti, ať už je řeč o sedací soupravě, chcete používat křesla, nebo vám jde o sladění koberce či plovoucí podlahy. 

Vyberte si vybavení do obýváku samostatně

Do obývacího pokoje nemusíte kupovat jen celé sestavy nábytku v podobě obývacích stěn. Můžete si vybrat kusy nábytku, který potřebujete. Takové komody jsou k dostání v mnoha povrchových úpravách. Pokud se vám nějaká líbí, stačí koupit si ji ve stejném provedení, jako třeba konferenční stůl a TV stolek a nikdo nepozná, že nábytek původně nepatřil k sobě. 

Neváhejte a podívejte se na signal-nabytek.cz a pořiďte si nové vybavení do obýváku, ložnice, kuchyně i jiných místností. Slevy ve výši 50 % nebudou trvat stále, využijte je, dokud je ta možnost. Budete jistě spokojeni. 

Share this
Tags

Must-read

Automaticky vytvořený koncept

Při stavbě domu byste si měli důkladně promyslet plán elektroinstalace. Uspořádání kabelů a zásuvek má vyhovovat potřebám uživatelů a celkovému designu bytových interiérů. I...

Jak odstranit škrábanec na autě

Odstranění škrábanců na autě nemusí být vůbec nic náročného. Ani drahého. Důležité je hlavně vybrat správný postup a pak pečlivě dodržet všechny kroky opravy. Postup...

Víte, jaké obývací stěny jsou aktuálně moderní a zároveň velmi praktické?

Jestliže se chystáte rekonstruovat obývací pokoj, rozhodně stojí za to vyhodit dvacet let starou obývací stěnu a nahradit ji nějakou novou, vzdušnou, hezkou a...
spot_img

Recent articles

More like this